Žaidimų naujienos ir ne tik

Abejotini gandai: „Assassin’s Creed: Ragnarok“ bus išleistas 2020 m., Pasirodė pirmosios naujienos

0 93

Anoniminis šaltinis internete paskelbė naujos informacijos apie projektą, pavadintą „Assassin’s Creed: Kingdom“. Tačiau jūs turite suprasti, kad į visą žemiau pateiktą informaciją reikia žiūrėti pakankamai skeptiškai.

Pirminiais duomenimis, galutinis žaidimo pavadinimas bus „Assassin’s Creed: Ragnarok“, o oficialus pranešimas įvyks 2020 m. Vasario mėn. Anot viešai neatskleisto dalyko, tų metų rudenį projektas bus išleistas ant dabartinių ir ateinančių kartų konsolių.

Kaip jau aišku iš paantraštės, žaidimas yra skirtas vikingų garbei. Įvykiai vyks maždaug 800 metais mūsų eroje Skandinavijos ir didžiosios Anglijos dalyje (tariamai bus Londonas ir Plimutas). Norėdami keliauti po pasaulį, galėsite naudotis laivu, tačiau nelaukite tokių pat intensyvių jūrų mūšių kaip Odyssey ar Black Flag.

Žaidėjai galės pasirinkti protagonisto, vardu Jorah (vyras ar moteris) lytį, tačiau pasirinkimas rimtai nepaveiks istorijos. Į žaidimą sugrįš žudikų brolijos sistema, kuri leis užverbuoti naujus narius į organizaciją. Pats pagrindinis herojus progresuodamas taps profesionaliu žudiku.

Pagrindinė siužeto dalis skirta veikėjo kerštui ir Pirmosios civilizacijos istorijai. Svarbų vaidmenį vaidina tokios mitinės asmenybės kaip Odinas ir Loki, taip pat Yggdrasilo medis. Pagal nusistovėjusią tradiciją žaidėjas galės aplankyti legendines vietas: Asgardą ir Jotunheimą.

Viskas skamba puikiai, tačiau aprašyme yra nemažai pastebėjimų, leidžiančių mums gandus laikyti nepatikimais. Viena vertus, IX amžiuje Didžioji Danijos vikingų armija plėšikavo Britų salose. Tačiau nuorodos į Plimutą atsirado tik XII amžiuje, o Londonas ilgą laiką turėjo kitokį pavadinimą.

Leave A Reply

Your email address will not be published.