Žaidimų naujienos ir ne tik

Anonsuota nauja taktinė strategija Broken Lines

0 72

Kūrėjai Super.com anonsavo PC ir Nintendo Switch naują strateginį žaidimą Broken Lines. Projektas buvo vienas iš pirmųjų, kurio leidykla ėmėsi po to, kai bendrovė sukūrė fondą, kurio investicijų apimtis siekia 50 milijonų dolerių.

Super.com įsitikinęs, kad tokių klasikinių žaidimų kaip XCOM, Jagged Alliance ir Commandos gerbėjai įvertins naująjį Antrojo pasaulinio karo projektą nuo Danijos kūrėjų PortaPlay.

Nuo klasikinės žingsninės taktinės strategijos Broken Lines skiriasi perdirbta kovine mechanika: vietoje įprasto žaidimo susidursite su ėjimais per tam tikras fazes. Žaidėjai turės begale laiko apgalvoti savo žingsnius ir strategija, dėl strategijos įgyvendinimo mūšis 8 sekundės pereis į realaus laiko fazę. Taip draugiški kariai vienu metu veikia su priešininkais, tai daro žaidimo procesą labiau dinaminiu taip palikdamas žaidėjui plačias taktines galimybes.

Praėjusią savaites Broken Lines laimėjo The Big Indie Pitch apdovanojimą G-Star kategorijoje, o anksčiau tapo nugalėtoja The Nordic Game Sensation Award. Jau daugiau nei 100 000 žmonių susidomėjo projektu platformoje Steam.

Leave A Reply

Your email address will not be published.