Brokatas 57-0000075-01 SFP+ 10GE SR optinis modulis 10G

Nauja prekė

Yra sandėlyje

1 Prekės

€43.79

Žymos: optinis modulis, brokatas sfp, sfp optinis modulis, Pigūs optinis modulis, Aukštos Kokybės brokatas sfp, Kinija optinis sfp modulis Tiekėjai.

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vieną-metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 3cm x 5cm x 8cm (1.18in x 1.97in x 3.15in)
Pakuotės Svoris 0.1kg (0.22lb.)
Modelio Numeris 57-0000075-01
Prekės Pavadinimas SMTE
Sąlyga Naujas ir Originalus

Panašūs produktai

0 Atsiliepimai

Naujas 331-5311 Dell Tinklų Suderinama 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m Optinių signalų siuntimo ir priėmimo modulis 100% suderinama,Patikrintas geras sąlygas garantuotas Aukštos kokybės su CE ir FCC sertifikatas,1 Metai pakeitimas ir 3 Metų garantija. Telekomunikacijų klasės kokybė,konkurencinga kaina, tik 10% -20% originalus vieną kainomis Produkto

€20.65
0 Atsiliepimai

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM?Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€10.00
0 Atsiliepimai

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM?Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€31.58
0 Atsiliepimai

Pagrindiniai Privalumai • Išsamios nuosta išsamią priemonė, montavimas ir priežiūra kabelių tinklai • Greitas spektro analizė, 5~1220 MHz • 5~1052MHz (Analoginė TELEVIZIJA), 46~1052MHz (Skaitmeninės TV) • Skaitmeninis TV matavimai: Vidutinė Galia, MER, BIR, BIR Statistika, Žvaigždynas • Analoginės TV matavimai:

€479.57
0 Atsiliepimai

AE100A optinės galios matuoklis skirtas radijo ir televizijos 1310nm, 1490nm, 1550nm FC/SC/ST Universalus Optinis Adapteris AE serijos mini optinės galios matuoklis tinka montavimo, derinimo ir priežiūros single-mode optinio pluošto pavyzdžiui, optinio pluošto tinklų, kabelinės televizijos, projektavimas ir FTTX. Su mažo dydžio, lengvas, keičiamos

€94.18
0 Atsiliepimai

10/100/1000M Vario SFP radijo stotelė su RJ45 Jungtis, Auto derybų,suderinamos su Intel įranga OPMEDIA 10/100/1000BASE-T prievadais, Mažas Vario Forma Pluggable (SFP), yra pagrįstas BI Multi Šaltinis Sutarties (MSA). Jis yra suderinamas su Gigabit Ethernet standartas, kaip nurodyta IEEE STD 802.3 ir gali visiškai patenkinti 10/100/1000BASE-T programą.

€17.89
0 Atsiliepimai

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€54.65
0 Atsiliepimai

Aš Grūdinto 4Ch RS232/RS22/RS85 Optinis Keitiklis su 2 SFP Pluošto uosto Produkto Aprašymas Apžvalga LNK-GYS200 serija yra Žiedas, Optinius duomenų tipas suteikia 4Ch RS232/422/485 optinio pluošto dėžė, palaiko įvairius optinio pluošto tinklų topologijas: taškas į tašką ryšių, grandinės tinklas, žvaigždė ir nereikalingas žiedas

€270.97
3 Atsiliepimai

Vėliau AUA-80A ultra plonas šviesos galios matuoklis raudonos šviesos šaltinis. Bandymo tikslumo, baudos kūrinys, lengva nešiotis, visiškai pakeisti optinės galios matuoklis ir raudonas rašiklis 2 produktai. Ši kaina yra įrengta 5 km raudonos šviesos šaltinis. Šviesos galia raudonas šviesos šaltinis, viena mašina funkciją: gali matuoti 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm

€17.89
0 Atsiliepimai

1 kanalo PCM balso ryšio optinio pluošto multiplexer ir 1 kanalo 100M Ethernet FC optinio pluošto uosto, vienos rūšies 20KM Gaminio Apžvalga Produktai 8-bitų skaitmeninis ėmimo technologija ir full-skaitmeninio optinio perdavimo kanalas yra priimtas, siekiant užtikrinti, aukštos kokybės signalui perduoti. Ant skydelio yra elektros šviesos

€44.51
0 Atsiliepimai

Produkto Savybės Advanced anti-reflective LCD, ekrano sąsaja yra aiškiai matomas ryškioje šviesoje (VFL)Vaizdo kaltės buvimo vietos nustatymo funkciją Jis suteikia didelio greičio USB prievado, signalo failų konvertavimo ir spausdinimo patogumo ilgalaikį ličio akumuliatoriaus, idealiai tinka ilgai lauko statybos darbai Internete atnaujinti funkcija, vartotojai

€574.98
0 Atsiliepimai

Nauja Netgear Suderinama AXM751 Multimode 10G XFP SR siuntimo ir priėmimo modulis 100% suderinama,Patikrintas geras sąlygas garantuotas Aukštos kokybės su CE ir FCC sertifikatas,1 Metai pakeitimas ir 3 Metų garantija. Telekomunikacijų klasės kokybė,konkurencinga kaina, tik 10% -20% originalus vieną kainomis Produkto Būklės Mes

€53.70
0 Atsiliepimai

POE Reverso Jungiklis, 2 Port SFP + 24 Port FE Rj45 Veiklos PD Jungiklis PS: Ši kaina neįeina į SFP kaina. Jei jums reikia SFP, prašome susisiekti su mumis prieš jūsų užsakymą. SFOT2402FG yra taikomas integruotas maitinimo, gydymo VLAN, stabdžių DHCP konfliktų, kovos su ARP ataka, stabdžių transliacijos tinklo audra, stabdžių APF

€106.57
0 Atsiliepimai

Aukštos Kokybės Universalus Dvikryptis RS485 Duomenų per Pluošto Media Konverteriai -1Pair (A+B) su FC optinis prievadas ,SC yra neprivalomas. Savybės 1. Remti vienas būdas dvikryptis half-duplex RS-485 duomenų 2. Prisitaikanti naudoti single-mode & multi-mode fiber 3. Zero delay automatiškai priekį 4. Asinchroninio

€58.86
0 Atsiliepimai

HPE JD097C Suderinama 10G SFP+ DAC Twinax Kabelis (3 metrų, pasyvus, SFP+, kad SFP+, 30AWG) prekės Informacija HPE Originali JD097C Tiekėjo Pavadinimas LODFIBER Jungties Tipas SFP+, kad SFP+ Max Duomenų perdavimo Sparta 10Gbps Kabelio Tipas Pasyvus laidininkas iš Vario Vielos AWG 30AWG Kabelio Ilgis 3 m Striukė Medžiaga PVC(OFNR) Temperatūra nuo 0 iki 70°C (nuo

€33.05
1 Atsiliepimai

2Meter For Cisco SFP-H10GB-CU2M ,10G Bazės-Cu Varis RJ45 SFP+ DAC Twinax Kabelis EB-LINK SFP+ Twinax Kabelio Surinkimas yra 10GbE sprendimą, kuris jungia 10Gb/s šeimininkų sistemas už daug mažesnę kainą nei optiniai siųstuvai-imtuvai. EB-LINK SFP+ Vario Twinax kabeliai tinka labai trumpais atstumais ir pasiūlyti labai ekonomiškai efektyvus būdas

€21.98
0 Atsiliepimai

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€79.33
0 Atsiliepimai

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€1 925.37
0 Atsiliepimai

Išilginio Optinio Pluošto Kabelio Apvalkalą Cutter Striukė Slitter GT-5

€33.00