Žaidimų naujienos ir ne tik

Deep rock galactic

63

„Coffee Stain Publishing“ ir „Ghost Ship Games“ su malonumu praneša, kad „Deep Rock Galactic“ šiandien išeina iš ankstyvosios prieigos, išleisdama 1.0 versiją skirta „Steam“, „Xbox One“ ir „Microsoft Store“. „Deep Rock Galactic“ kalnakasiai pirmą kartą pradėjo kasinėti 2016 metais. kai žaidimas buvo pristatytas ankstyvoje prieigoje, ir šiandien žymi didelę šventę „Deep Rock Galaktikos“ bendruomenei, kai jis yra visiškai komerciškai paleistas. „Deep Rock Galactic“, iki šiol pardavusi daugiau nei milijoną kopijų, ir turinti daugiau nei 100 000 narių „Discord“ bendruomenę, įrodė savo didžiulės sėkmės istoriją ankstyvose prieigos stadijose.

Nuo pat „Early Access“ paleidimo „Deep Rock Galactic“ pasipildė daugybe naujų funkcijų ir turinio, tokių kaip priešai, ginklai, misijos, privilegijos, ieškojimai, nardymai, tuštybės daiktai, barzdos fizika, nykštukiniai riksmai ir daugybė alaus „Abyss“ bare. „Deep Rock Galactic“  išleista su dviem DLC paketais, „Dark Future“ ir „Megacorp“.

Pagrindiniai akcentai:

  • Bendradarbiavimas (Co-op) nuo 1 iki 4 žaidėjų: Dirbkite kartu kaip komanda, kad kastumėte, tyrinėtumėte savo kelią per masines urvų sistemas, užpildytas mirtinų priešų būriais ir vertingais ištekliais.
  • 4 unikalios klasės: nuginkluokite priešus kaip šauliai, žvalgykites į priekį ir apšvieskite urvus kaip skautas, skaldykite tvirtas uolienas kaip griovėjas arba palaikykite komandą, turinčią gynybą ir bokštus, kaip inžinierių.
  • Visiškai griaunama aplinka: Sunaikink viską aplinkui, kad pasiektum savo tikslą. Nėra nustatytas konkretus kelias, todėl jūs galite atlikti savo misiją savo keliu. Tačiau elkitės atsargiai, juk nenorite suklupti sutikę priešus nepasiruošę!
  • Procedūriškai sukurtas urvų tinklas: tyrinėkite procedūriniu būdu sukurtą urvų sistemų tinklą, užpildytą priešais, kad galėtumėte kovoti ir rinkti turtus.
  • Aukštųjų technologijų prietaisai ir ginklai: Valykite „Hoxxes IV“ urvus CSPR liepsnosvaidžiu ir „Lead Storm“ elektrine patranka, apšvieskite kelią blyksniais, lipkite grubiu reljefu su sustiprintu grąžtu ir pasiekite naujas aukštumas griebdami kabliuką.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.