Žaidimų naujienos ir ne tik

Kaip atrodo Call of Duty: Warzone realiame gyvenime?

1 381

Nepaisant to, kad žaidimo autoriai neigia „Call of Duty: Warzone“ atitikmenį tikrovėje ir tvirtina, kad visi žaidimo įvykiai ir vietos yra išgalvoti, žaidimo gerbėjai nustatė, kad kai kurie neegzistuojančio Verdansko miesto pastatai yra panašūs į Rytų Ukrainos žinomus pastatyus.

Tačiau viskas yra kitaip, žaidimo entuziastais detaliau paanalizavę žaidimą ir pašniukštinėję interneto platybėse atrado įdomių faktų kurie įrodo Call of Duty vietos ir Donecko miestas yra labai panašūs.

„Warzone“ stadionas – „Donbass“ arena

Vienintelis skirtumas tarp šių dviejų yra tas, kad tikroji arena turi atvirą stogą, o žaidime – uždarą.

„Donbass“ arena yra futbolo stadionas Donecke, pastatytas 2009 m. Formaliai tai yra namų „Shakhtar“ futbolo klubo stadionas. Nuo 2014 m. „Donbass“ arena buvo uždaryta dėl nestabilios padėties regione, rungtynės stadione nebėra rengiamos.

Verdano oro uostas ir bokštas – Donecko oro uostas ir bokštas

Warzone esantis bokštas atrodo gana blogai ir akivaizdžiai arti griūties. Kuris atitinka jo ekvivalentą, sunaikintą per mūšį už Donecko oro uostą 2015 m.

Vienintelis skirtumas tarp dviejų bokštų yra tas, kad „Warzone“ versijoje yra mažiau langų ir aukščio, taip pat nėra išorinių laiptų.

Bankas Verdanske – Donecko bankas

Žalsvos spalvos „Warzone Bank“ pastatas yra beveik visiška tikrojo kopija. Skirtumas yra tik languose, kurių trūksta šonuose, tačiau pro likusį stiklą matome panašius laiptų ir praėjimų srautus.

Prekybos centras „Atlas“ – prekybos centro METRO

Kitas pastatas Donecke, kuris buvo išsaugotas tik kaip kopija žaidime. Tikrasis „Metro“ prekybos centras jau seniai nugriautas.

Verdansko parlamentas – Ukrainos parlamentas

Warzone parlamentas nebuvo pasiskolintas iš Donecko, bet buvo paimtas tiesiai iš sostinės. Verdansko pastatas labai primena Ukrainos parlamentą. Skirtumas yra, tačiau galima pastebėti panašų kupolą ir monumentalias kolonas.

Užtvanka „Gora“ – Dniepro hidroelektrinė

„Gora“ užtvanka yra stulbinamai panaši į Dniepro hidroelektrinę, kurioje yra didžiausia užtvanka Ukrainoje. „Call of Duty“ kūrėjai žaidimo versiją padarė analogiškesnę, kuri yra viena didžiausių struktūrų Europoje.

Skirtingai nuo daugelio kitų išvardytų statinių, Dniepro hidroelektrinė vis dar veikia ir yra atvira plačiajai visuomenei – jos keteroje, kaip ir Goros užtvankoje, yra magistralė.

 

1 Comment
  1. HolyPotato says

    tets

Leave A Reply

Your email address will not be published.