Žaidimų naujienos ir ne tik

Nauja informacija apie „The last of us Part II“ – žaidimo dydis, skiriamoji geba ir kadrų dažnis – „PS4 Pro“

0 39

Po  The Last of Us II dalies siužeto nutekėjimo, ėmė aiškėti būsimo žaidimo techninės detalės. Visų pirma buvo patvirtinta, kad ji gaus visišką „ PS4 Pro“ palaikymą ir pasiūlys vartotojams vaizdą 4K raiška.

Tačiau skirtingai nei kiti PS4 ekskliuzivai, tokie kaip „ God of War“ ir „ Horizon Zero Dawn“ , kur 4K vaizdo išvestis buvo pasiekta dėka šachmatiniu renderingu, „Naughty Dog“ sukūrimas turi 2560 × 1440 skiriamąją gebą, vėliau išplėstą iki 4K. Apie tai tapo žinoma iš nutekėjusio vaizdo įrašo, kur kampe rodoma kūrėjų derinimo informacija.

Kadrų dažnio atžvilgiu „ The Last of Us II“ dalis veikia „PS4 Pro“ su 30 FPS greičiu.

Be to, tapo žinomas apytikslis žaidimo dydis. „Sony“ atnaujino išankstinius užsakymus ir tuo pačiu atnaujino laisvos vietos standžiajame diske reikalavimus, pažymėdama, kad „ The Last of Us II“ dalis užims apie 100 GB ir bus išleista dviejuose diskuose.

Tai padaro „ The Last of Us II“ antru „dideliu“ žaidimu šiais metais. „Final Fantasy 7“ remake užima tiek pat vietos kietajame diske. „Red Dead Redemption 2“, kuris taip pat pasirodė dviejuose diskuose, ir „Call of Duty: Modern Warfare“, kurio svoris po didelio atnaujinimo pasiekė 100 GB, o su naujais atnaujinimais rizikuoja viršyti visus 200.

„The Last of Us II“ dalis bus išleista išskirtinai PS4, 2020 m. Birželio 19 d.

Leave A Reply

Your email address will not be published.